شیر پلیمری رادیاتور ( یانارسو )

مواد پلیمری یا بسپار دسته‌ای از مواد شامل پلاستیک‌ها، لاستیک‌ها، چسب‌ها، رنگ‌ها، فوم‌ها، رزین‌ها و بسیاری دیگر از موادی که در زندگی روزمره کاربرد دارند، می‌باشد. این مواد در قرن بیستم وارد زندگی بشر شده و زمینه ساز تحولات زیادی در پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی بشر شده‌اند.

در سالهای اخیر و با پیشرفت روز افزون صنعت پلیمر، شیرآلات پلیمری به سرعت جایگزین شیرآلات فلزی شده اند. یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که باعث کاربرد وسیع پلیمرها شده است، سبک بودن آن‌ها نسبت به دیگر مواد مانند فلزات و سرامیک‌ها است همچنین پلیمرها می‌توانند نسبت به مواد شیمیایی بسیار مقاوم باشند . از دیگر ویژگی های پلیمرها  استحکام قابل توجه آنها ، مقاوم در مقابل زنگ زدگی و خوردگی ، حمل و نصب بسیار آسانتر و فاقد هزینه نگهداری و تعمیر هستند و عمرشان نیز از شیرآلات فلزی بالاتر است. پلیمرها  همچنین می‌توانند عایق الکتریکی و حرارتی نیز باشند .

البته باید توجه کرد که در بعضی صنایع و شبکه های لوله کشی به دلیل شرایط خاص دمایی، فشار و … نمیتوان از شیرآلات و اتصالات پلیمری استفاده کرد و حتما باید از شیرآلات فلزی استفاده کرد.

شرکت یانارسو که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ در زمینه تولید دستگاهها و لوازم تاسیساتی شروع کرده به شما بهترین برند های شیرآلات پلیمری را در بستری آنلاین معرفی و عرضه می نماید.