منبع انبساط حمامی آلومینیومی یانارسو

مطمئناً همه ما می خواهیم بهره وری در سیستم های گرمایشی و سرمایشی خود را به حداکثر برسانیم ، نصب مخزن انبساط را به عنوان وسیله ای آسان و ارزان برای تنظیم فشار آب و جلوگیری از آسیب دیدگی اجزای دیگر ، از جمله لوله ها در نظر بگیرید.

یک مخزن انبساط برای کاهش فشار در آب آشامیدنی و سیستم های گرمایش هیدرونیک بسته طراحی شده است و این اطمینان را می دهد که فشار ثابت درون لوله ها حفظ شود تا در اثر فشار بیش از حد آسیب نبینند. طبق گفته کارشناسان فنی در این زمینه : “یک مخزن انبساط در یک سیستم گرمایشی یک مولفه ارزشمند است که از کل سیستم در برابر فشار و حجم افزایش یافته ناشی از گرمایش محافظت می کند.”

وقتی آب گرم می شود ، منبسط می شود. در یک سیستم گرمایش بسته ، فضای زیادی در لوله ها و دیگ بخار وجود دارد ، اگر آب فضای بیشتری را اشغال کند و جایی برای رفتن نداشته باشد ، فشار افزایش می یابد و احتمالاً به سیستم آسیب می زند . یک مخزن انبساط برای کاهش استرس طراحی شده است و بدین ترتیب باعث افزایش عمر اجزای سازنده در کل سیستم گرمایش شما می شود.

منبع انبساط حمامی یانارسو به همین منظور ساخته شده است. این منبع از ورقه آلومینیوم با ضخامت بالا ساخته شده است و بهترین جایگزین رادیاتور و حوله خشک کن حمام بدلیل راندمان بالا و حجم آبگیری ۱۰ برابر حوله خشکن و رادیاتور می باشد .

از دیگر ویژگی های این منبع عدم نیاز به لوله کشی اضافی به پشت بام ،  عدم نیاز به فلوتر و صرفه جویی در مصرف سوخت است . حجم کم و کتابی بودن منبع انبساط باعث میشود به راحتی کنج تمامی حمام ها نصب شود .

این منبع دارای ۵ سال گارانتی توسط شرکت یانارسو می باشد .