پکیج دیواری شوفاژکار

پکیج های دیواری هوشمند شوفاژ کار در مدل هایی دارای ظرفیت های ۲۴kw  تا ۴۰kw با ضمانت نامه ۶ ماهه برای تعویض به بازار عرضه می شوند که شامل فلورانس، الگانت، کاپریس، هرمتیک و کامفورت می باشد که دو مبدله حرارتی و فن دار بوده و به پنل های کنترل هوشمند مجهز می باشند.

مدل فلورانس به عنوان مدل پایه قابلیت کارکرد با انواع سیستم های گرمایشی شامل گرمایش از کف را دارا می باشد که شامل سیستم های زیر می باشد:

  • سیستم کنترل هوشمند سیکل گرمایش و تولید آب گرم مصرفی
  • سیستم ایمنی ضد یخ زدگی
  • ضد گریپاژ پمپ و اخطار گرفتگی دودکش
  • سیستم عیب یاب هوشمند الکترونیکی

مدل فلورانس علاوه بر قابلیت کارکرد با ترموستات های اتاقی، قابلیت نصب در فضای بیرون با استفاده از دودکش دوجداره را نیز دارد. از ویژگی های پکیج های گرمایشی دیواری هوشمند شوفاژ کار می توان به بازدهی حرارتی بالا، تامین آب گرم بدون نوسان، قابلیت عملکرد در فشار کم آب و حداقل صدای تولیدی در هنگام کارکرد و راه اندازی اشاره کرد. مدل الگانت پکیج دیواری فارغ از  المان های مشابهی که با سایر دستگاه های هم رده خصوصا مدل فلورانس دارد، ویژگی های دیگری چون پنل هوشمند دیجیتالی با رابط کاربری روان و ساده دارد.

پکیج دیواری در کنار تامین آب گرم مصرفی منازل، قابلیت تامین آب گرم مورد نیاز برای شوفاژ ها در زمستان را نیز دارد. استفاده از پکیج دیواری در مقایسه با آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی دارای مزایایی مانند میزان صدا بسیار کم و نوسانات دمای آب نا محسوس است و مهم تر از همه بازدهی بالای آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی است. اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی یکی دیگر از مزایای استفاده از پکیج هاست که می توان به آن اشاره کرد. ظرفیت پکیج گرمایشی به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایق بندی ساختمان بستگی دارد:

  • پکیج های ۲۴۰۰۰ برای متراژ تا ۱۲۰ متر مربع
  • ۲۸۰۰۰ برای متراژ تا ۱۸۰ متر مربع
  • مدل ۳۶۰۰۰ برای فضای ۲۵۰ متر مربع

حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) بر اساس ماده ۱۷ مقررات ملی ساختمان (در سال ۱۳۹۰) ۶۴ متر مربع می باشد، در غیر این صورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه به منظور احتراق مناسب در محل نصب پکیج ضروری است.