پکیج زمینی گازی شوفاژکار

پکیج زمینی شوفاژ کار چدنی یکی از  محصولات بسیار با کیفیت جهت مصارف موتورخانه ای و تامین گرمایش ساختمان ها می باشد. این دستگاه از مناسب ترین راه های تامین آب گرم برای گرمایش و تامین آب گرم مصرفی ساختمان است که در زیرزمین و یا پارکینگ ساختمان ها نصب می شود. از دستگاه پکیج زمینی معمولا در ساختمان های بزرگ و ویلا ها استفاده می شود.

پکیج های زمینی شوفاژ کار دارای ضمانت نامه ۱۰ ساله دیگ چدنی و یک سال خدمات پس از فروش در مدل ها و کارکرد های متفاوت تولید شده و به بازار ارائه می شود که در اینجا به طور خلاصه به معرفی آن ها می پردازیم.

  • پکیج های سری P
  • پکیج آذرخش
  • پکیج هورخش

 

پکیج زمینی شوفاژ کار سری P

پکیج های زمینی شوفاژ کار سری Pمی توانند به طور همزمان گرمایش و همچنین آب گرم مصرفی ساختمان را تامین کنند. داشتن ویژگی هایی چون نشان استاندارد ملی ایران و استفاده از قطعات معتبر اروپایی این دستگاه را به محصولی با کیفیت تبدیل کرده است. ظرفیت این دسته از محصولات از۲۷۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت متغیر بوده و به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند: پکیج های بلند و کوتاه

پکیج زمینی شوفاژ کار مدل آذرخش

این دستگاه ها بیشتر با نام پکیج های موتورخانه ای شناخته می شوند و علت این نام گزاری روی این سری از پکیج های زمینی شوفاژ کار، داشتن تمامی ملزومات یک موتورخانه کامل (بجز مشعل) می باشد.

این محصولات در مدل های مختلف تولید و عرضه می شوند که ویژگی های متفاوت و امکانات مختلفی در کنار قابلیت های مشترک دارند.

  • بلند
  • کوتاه مبدل دار
  • کوتاه بدون مبدل

 

پکیج زمینی شوفاژکار مدل هورخش

این سری از پکیج های زمینی شوفاژکار مانند همتای آذرخش خود به استثنای مشعل حرارتی تمامی موارد لازم برای موتورخانه را دارد و می توان روی این دستگاه ها نام پکیج موتوخانه ای گذاشت. این محصولات با اشغال فضای کم و با قدرت و کیفیت بالا ، همچنین قابلیت اتصال به گاز شهری یا گازوئیل گزینه ی مناسبی می باشد برای تامین گرمایش ساختمان هایی که دسترسی آن ها به گاز شهری ممکن نیس.

دستگاه های پکیج زمینی هورخش با قابلیت های متفاوت و در ۲ مدل بلند و کوتاه مبدل دار تولید می شوند که قادرند پاسخگوی نیاز خریداران در شرایط مختلف باشند.