پکیج گازوئیلی شوفاژکار مدل آذرخش

پکیج های زمینی بهترین راه حل برای تامین گرمایش و آب گرم بهداشتی هستند که به صورت مرکزی در پارکینگ یا زیرزمین نصب می شوند. قدرت و ظرفیت آن ها در مقایسه با انواع مدل های دیواری بیشتر می باشند. از این دستگاه ها در ساختمان های ویلایی استفاده می شود و معمولا برای یک واحد مسکونی مناسب هستند.

پکیج زمینی چدنی شوفاژ کار مدل آذرخش با دیگ چدنی مدل سوپر ۳۰۰ شوفاژ کار (۵ الی ۹ پره) و بدون مشعل با ظرفیت ۴۳۰۰۰ الی ۸۵۰۰۰ کیلوکالری تولید می شود که مدل کوتاه آن با مبدل صفحه ای و مدل بلند با مخزن کویل دار ۱۶۰ لیتری ارائه می شود. این پکیج دارای مزایایی است که باعث میشود تبدیل به انتخابی مقرون به صرفه و متمایز شود که برای استفاده در مناطقی که حتی هنوز دارای لوله کشی گاز نیستند مناسب باشد .این مزایا عبارتند از:

  • اشغال فضای کم ( حدود ۱٫۵ متر مربع )
  • کیفیت و قدرت بالای قطعات
  • نصب و راه اندازی آسان
  • قطر کم دود کش
  • قابلیت استفاده از گاز شهری یا گازوئیل به عنوان سوخت

تولید پکیج های زمینی در سه مدل بلند ، کوتاه مبدل دار و کوتاه بدون مبدل انجام می شود. این مدل ها در کنار ویژگی های مشترکی که دارند، دارای قابلیت ها و امکانات متفاوتی نیز برای کاربر می باشند. آذرخش بلند با منبع کویل دار، دارای منبع ذخیره آب گرم با کویل مسی با ظرفیت ۱۶۰ لیتر می باشد که برای یک واحد مسکونی بسیار مناسب می باشد و می توان از آن در مناطقی با رسوب آب بالا استفاده کرد. دستگاه های آذرخش کوتاه با مبدل صفحه ای، ابعاد کوچکتری داشته و آب گرم را به صورت  لحظه ای گرم کرده و نامحدود در اختیار مصرف کننده قرار می دهند ولی احتمال رسوب گیری بیشتری دارند. از این رو دستگاه های آذرخش کوتاه همراه با مبدل صفحه ای به رسوب گیر الکترونیکی مجهز شده اند. از این مدل ها که دارای مبدل صفحه ای نیستند، در ساختمان هایی که به یک موتورخانه در حداقل فضا جهت تامین گرمایش محیط نیاز دارند استفاده می شود.

پمپ سیرکوله ای که در مدل های آذرخش مورد استفاده قرار می گیرند، دو نوع می باشند.

  1. گراندفوس مدل UPS 25-55 با حداکثر هد ۶ متر
  2. گراندفوس مدل UPS 25-80 با حداکثر هد ۷ متر (به صورت سفارشی)

منبع انبساطی که در پکیج زمینی شوفاژکار به کار می رود ۸ لیتری و ساخت زیلمت ایتالیا می باشند.